Naujienos

  • loreta

Alytausgidas.lt - Tavo naujienų portalas

Vardadienius švenčia

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Naujausi skelbimai

TRALIUKO/PLATFORMOS/PRIEKABOS NUOMA

( Nuoma / 2016-05-04 23:12 )

TRALIUKO/PLATFORMOS/PRIEKABOS NUOMA ALYTUS! +37062387452

Greitai bei kokybiskai gaminame

( Kita / 2016-05-04 22:14 )

Greitai bei kokybiskai gaminame bei montuojame nerudyjancio plieno kaminu ideklus.pristatomus...

Statybos darbai jusu namuose-Renovacija!Atliekame

( Remonto darbai / 2016-05-04 21:20 )

Statybos darbai jusu namuose-Renovacija!Atliekame ivairius statybinius darbus,GKP,OSB...

Statybos darbai jusu namuose-Renovacija!Atliekame

( Ieško darbo / 2016-05-04 21:19 )

Statybos darbai jusu namuose-Renovacija!Atliekame ivairius statybinius darbus,GKP,OSB...

Svečių namai SAULAKALNIS Jaukioje

( Kita / 2016-05-04 20:13 )

Svečių namai SAULAKALNISJaukioje aplinkoje galėsite rengti šventes sau ir artimiesiems,...

Daugiau skelbimų

Rekomenduojame

Naujienos

Velnio išvarymas iš pavargusios sielos

Portretai | 2009 liepos 9 d., 10:26 | 75 komentarai (Skaityti komentarus)
Velnio išvarymas iš pavargusios sielos
Kunigas V.Rudzinskas / „Lietuvos žinių“ nuotr.

Nors kunigas Valerijus Rudzinskas - tėvas Valerijus - šiuo metu nėra vyskupo įgaliotas būti egzorcistu, piktosios dvasios išvarytoju, kolegos siunčia pas jį "sunkių atvejų" žmones. Arba jie patys jį susiranda.

Be perstojo svirpia ir mirksi mobilusis telefonas: per dieną kunigas sulaukia nuo dešimties iki šimto prašymų pasimelsti užtarimo malda. Maldininkus ir smalsuolius iš visos Lietuvos į Panaros kaimą miške netoli Merkinės traukia sekmadieninės vidinio išgydymo pamaldos ir galimybė asmeniškai pabendrauti su Pilnų namų bendruomenės (ji darbą pradėjo prieš dvylika metų; prieš dešimtmetį pasivadino dabartiniu vardu) įkūrėju.
"Asmeniškai su manimi bendraudami neprašykite daug kalbėti. Mūsų bendroje tyloje atsiveria galimybė veikti Dievui. Jūs mažai gaunate, nes daug kalbate", - rašo Valerijus Rudzinskas knygelėje "Mažos paslaptys". Tačiau laikraštis - tokia komunikacijos forma, kad be žodžių niekaip neišsiversi, reikia prašyti kalbėti. "Didysis interviu" - tokia rubrika, kad teksto reikia nemažai.
Ne vienas, bendravęs su keturiasdešimt devynerių metų tėvu Valerijumi, paliudytų, jog kalbėdamas jis sudeda visą širdį ir troškimą, kad tariami žodžiai išlaisvintų, gydytų, uždegtų troškimą tobulėti. Būkime atviri: kunigas V.Rudzinskas šiuo metu yra "žvaigždė", žinios apie jį ir jo darbą Pilnų namų bendruomenėje sklinda iš lūpų į lūpas. Panaros bendruomenė tam ir įkurta, kad būtų traukos vieta. Tokia ir tapo, tačiau įkūrėjas šiek tiek nuliūsta patyręs, kad tikintieji linkę iš jo daryti kultinį asmenį. "Jei taip yra, vadinasi, mano tarnystė dar netobula", - tvirtina kunigas.
Praėjusį šeštadienį, liepos 4 dieną, Panaroje buvo iškilmė - pašventintas Pilnų namų bendruomenės Dievo Gailestingumo koplyčios kertinis akmuo. Bendruomenė, susidedanti iš pasišventusiųjų brolių ar besirengiančiųjų tokiais tapti, taip pat jų globotinių, žinoma ne tik dėl ekologinio vaistažolių ūkio, bet ir dėl pasiryžimo teikti dvasinę pagalbą, noro prisidėti prie Bažnyčios socialinės misijos - padėti nelaimingiems, kenčiantiems, priklausomybių kamuojamiems žmonėms.

"Kad įsikūrėme Panaroje, atsitiktinumas, - sako bendruomenės įkūrėjas. - Tiesiog atsirado proga čia įsigyti nuosavybės. Vieta nuostabi. Ne tik graži - tai jau įmelsta, palaiminta Dievo traukos vieta.

- Ką reiškia įmelsta?

- Čia kuriasi vienuolynas. Kiekvieną dieną kalbamos maldos, liturginės valandos. Kasdien laikomos mišios, atliekamos įvairios kitos pamaldumo praktikos. Po sekmadienio mišių vyksta vidinio išgydymo ir išlaisvinimo apeigos. Tokios vietos tiesiog prisodrinamos maldų, pati erdvė sutelkia jų energiją, palaimą, jėgą. Ten, kur tvyro tokia dvasia, žmogus patiria giluminį suraminimą, kitaip tariant, Šventosios Dvasios artumą.

- Visai netoli stovi ir Česukų piramidė. Gal apskritai šių apylinkių ypatinga energija?

- Nežinau. Su piramide mes niekaip nesusiję. Esame katalikų vienuolija. Vertinti jūsų minimą atvejį nesu kompetentingas, galiu tik pakartoti buvusio Merkinės klebono Kęstučio Kazlausko žodžius: tie žmonės nieko blogo nedaro. Kritikuoti, juolab kaltinti iškart atsisakau. Gal būdamas jų vietoje, matydamas pasaulį jų akimis elgčiausi taip pat. Mūsų visuomenei praverstų daugiau pakantumo ir pagarbos vieni kitų skirtingumams.

- Per pamokslus jūs nagrinėjate dalykus, apie kuriuos iš sakyklų dar nelabai išgirsi, pavyzdžiui, apsėdimus.

- Dabarties žmogus patiria nuolatinę įtampą, yra gana pasimetęs, skausmingai jaučia vidinės pilnatvės stoką. Visa tai prasiveržia daugybe kompleksų, emocinių sutrikimų ir net ligų. Šiandien visoje Europoje daugybė trisdešimtmečių jau serga vegetodistonija. Tai byloja apie sudėtingus mūsų laiko procesus. Todėl žmonėms reikia skelbti Dievo Gailestingumą. Per pamokslus visų pirma skelbiu malonės galimumą: kad žmogus patikėtų, jog jis - toks, koks yra - mylimas Dievo. Pirmiausia jį reikia "pastatyti" Dievo akivaizdoje, be jokių ypatingų reikalavimų, aukštai pakeltos kartelės. Nesvarbu, ar jis narkomanas, alkoholikas, vagis, kalinys, kitokios lytinės orientacijos. Tokių pas mane atvažiuoja. Labai daug atvyksta vadinamųjų suicidinių asmenų. Pirmas žingsnis - Dievo Gailestingumo paskelbimas. Per jį ateis išsilaisvinimas. Apsėdimai neiškeliami į pirmą planą, jie nėra tokie jau dažni. Gundymai - kas kita, jų patiriame visi. Dažnai visai be reikalo nesugebėjimą susitvarkyti su savo vidumi, kančia, su aplinkiniais ar dar kuo nors priskiriame velniui. Per išlaisvinimo pamaldas kalbama užtarimo malda, ji Bažnyčios suformuluota taip, kad bylotų apie Dievo palaiminimą žmogui ir drauge teiktų psichologinę pagalbą. Jei žmogus, įsiklausydamas į maldos žodžius, priima, patiki tuo, kas yra sakoma, padeda sau, išsilaisvina. Kitąkart gal tikrai atsitraukia piktasis, liaujasi visi jo puolimai. Bet dažniau vyksta taip: žmogus patiki, kad būdamas mylimas sugebės įveikti savo bėdas. Šiaip jau nieko čia mistiško.

- Vegetodistonija - dvasinė nesveikata?

- Visos nervų ligos vadinamos dvasinėmis. Jų ištakos gali būti ir fiziologinės. Pora metų įtempto skubėjimo, nuolatinio nuovargio, ir žmogų jau kamuoja emociniai sutrikimai. Depresiją arba vegetodistoniją sukelia pervargimas - fiziologinės priežastys. Bet lygiai taip pat galima sakyti, kad tai velnio įsikišimas žmogų veja skubėti, lėkti, išsekinti ir nualinti save taip, kad vieną dieną jis būtų nebepajėgus atlikti tai, ką reikia. Abudu aiškinimai - tiesa. O spręsdami šias problemas vieni pasirenka tabletes, kiti išlaisvinimą. Gana dažnai prireikia abiejų priemonių.

- Išgydymo pamaldos Lietuvoje dar naujiena. Visai neseniai Bažnyčia į jas žvelgė šnairai.

- Iš tiesų naujiena. Tarybiniais laikais buvome visiškai izoliuoti nuo pasaulio. Kai sužinoję apie naujus Bažnyčios sąjūdžius, kilusius Vakaruose, pradėjome juos diegti Lietuvoje, susidūrėme su pasipriešinimu. Bet pamažu Bažnyčios pozicija pasikeitė. Išgydymo pamaldos - sudėtinė visuotinės Bažnyčios maldavimų dalis, kaip pirmojo mėnesio penktadienio ar šeštadienio pamaldos, gegužinės ir birželinės pamaldos, kitokios maldingumo praktikos. Manau, vidinio išgydymo, išlaisvinimo pamaldos netruks įsitvirtinti ir Lietuvos Katalikų Bažnyčioje - bus įtrauktos į liturgiją.

- Gal tai reiškia, kad Bažnyčia vis labiau, tiesa, labai pamažu, atsiveria bioenerginiams ar net ezoteriniams dalykams, kuriuos visus atmesdavo aprioriškai, nesigilindama?

- Vatikano II susirinkimas paragino atsigręžti į žmogų kaip Bažnyčios bendruomenės, kuriai kiekvienas yra svarbus, dalį. Pirmiausia - priimti jį tokį, koks yra. Kas pažino Jėzų Kristų ir Šventąją Dvasią, teikiančią išgydymo, išlaisvinimo ir kitokių malonių, niekada neis pas ekstrasensą ar burtininką. Patikėjęs Dievo žodžiu ir juo gyvendamas, jis gaus kur kas daugiau - užtikrintą ir saugią pagalbą. Kiti ieško kitur: lengvo kelio ar naudos arba yra pasimetę meilėje. Statistika liūdna: apie 80 procentų visų katalikų yra bent sykį kreipęsi į burtininkus ir ekstrasensus. Kas naudojasi magų patarnavimais (ypač - turėdamas blogų tikslų), atveria sieloje plyšį velniui įeiti. Ir jis neišvengiamai įeina, o toks žmogus anksčiau ar vėliau tampa egzorcisto ar išlaisvintojo klientu. Bažnyčia ir burtininkams bei magams skelbia Dievo gailestingumą, kad šie žengtų dvasinės brandos keliu. "Apaštalų darbuose" pasakojama, kaip atsivertę burtininkai į miesto aikštę nešė burtų knygas ir jas sudeginę atsižadėjo visų kerų. Suskaičiavus pinigus, kuriais tos knygos buvo įkainotos, susidarė įspūdinga suma. Panašiai darėme Panaroje. Paraginau žmones: kas namuose turite okultizmo, burtų, magijos ir panašių knygų, sunaikinkite ir ant lapuko užrašykite, kiek jos kainavo. Tuos lapukus pora sekmadienių pamaldų dalyviai metė į pintinę. Suskaičiavau, kad knygų sunaikinta už dešimt tūkstančių litų!

- Kokius leidinius vadinate okultiniais?

- Sapnininkus, užkalbėjimų knygas, visokius diktavimų iš anapusinio pasaulio užrašymus. Pasirodo, dabar kone kiekvienas gali ne tik girdėti balsus iš anapus, bet ir išleisti tuos kliedesius. Jei žmogus remiasi į Evangelijos pamatą, jam nereikia viso šito šlamšto, marazmo, balasto. Įtartinų dalykų.
Per 25 savo kunigystės metus esu nemažai bendravęs su burtininkais, ne vienam padėjau grįžti į Bažnyčią. Tokiems žmonėms ypač reikia Dievo Gailestingumo. Žinau, kad kai kurie baigė gyvenimą savižudybe, psichiatrinėse ligoninėse. Jų vaikai patyrė didelių bėdų, tarp jų - jau aiškių demoniškų apsėdimų. Kai taip nutinka, žmogus susimąsto, ir štai vienas kitas burtininkas ateina sakramentų. Kalbamės, tariamės: viskas, baigiame šitą, pradedame kitą etapą. Tų, kurie nemeta burtininkystės, nesmerkiu ir nekritikuoju, tačiau aišku, kad tik laikinai tamsusis pasaulis (jų supratimu, tai šviesusis pasaulis: Baltoji brolija, angelai ir pan.) neša gėrį. Anksčiau ar vėliau ateina atpildo akimirka. Tada jie atvažiuoja pagalbos. Jokiu būdu negalima barti šių žmonių, atsidūrusių pavojuje. Užtenka pasakyti: Dievas myli tave tokį, koks esi. Nuo to prasideda atsivertimas, blogio atsisakymas, priklausomybės atidavimas Dievui.

- Kokių gebėjimų, kokio išskirtinio pašaukimo reikia, kad dirbtum tokį darbą? Jo imasi ne kiekvienas dvasininkas.

- Norėčiau, kad kiekvienas kunigas tai darytų. Kunigystės šventimai tokią galią suteikia visiems. Branda ateina darbuojantis. Kai pradėjau šiuos darbus, ypatinga branda nebūčiau galėjęs pasigirti. Taip susiklostė, kad nuo kunigystės pradžios pakliuvau į charizminį judėjimą. Viską reikėjo atrasti pačiam - nueiti nelengvą, bet nuostabų tikėjimo kelią. Nebuvo taip, kad neklystume, tačiau jautėme nepaprastą Dievo artumą, tai jis mokė ir vedė. Taip, per šventimus gauta galia kunigui suteikia labai daug malonių ir valdžios dvasiniam pasauliui. Tačiau Bažnyčia tuo ir turtinga - įvairove. Vieni ganytojai tampa garsiais pamokslininkais, kiti šauniais administratoriais, treti bažnyčių statytojais ar tvarkytojais. Kiekvienas atranda savo vietą Bažnyčioje. Tai natūralu: visi sudarome vieną Kristaus kūną, kurio galva Viešpats. Mes - to kūno skirtingi nariai. Jų turi būti tiek, kiek kūnui reikia, akis negali tapti nosimi, nosis ausimi, burna akimi ir t.t. Vieni kitus papildome savo dvasinėmis patirtimis, proto žiniomis. Ir ačiū Dievui, kad taip.

- Gal yra žmonių, kurių pavyzdys jus įkvepia ir palaiko?

- Didžiulę įtaką man padarė Jonas Paulius II - nepakartojamas atsidavimo, pasiaukojimo ir išminties pavyzdys. Mano mokytoja kasdieniame darbe - Motina Teresė.

- Ar nesibaiminate, kad tampate kultiniu asmeniu?

- Gyvenu tarp miškų, gana atsiskyręs, mano kontaktai su išoriniu pasauliu palyginti menki. Televizoriaus nežiūriu, bet ne dėl didelio šventumo, o todėl, kad nė vienai firmai nepavyko įdiegti ryšio. Galimybę naudotis internetu taip pat riboja techninės kliūtys. Nekyla minčių pasijusti ypatingam, ačiū Viešpačiui. Jei žmonės susvarbina mano asmenį, vadinasi, mano tarnystė dar labai netobula. Blogai, jei mato tik mane, nes ne aš jiems padedu, bet per mane - Kristus. Per pamokslus kalbu: ne į mane žiūrėkite, kai meldžiuosi. Už manęs - visa Bažnyčia: visi šventieji, visa skaistykla ir visas dangus. Aš esu silpnas, mirtingas, pažeidžiamas, man reikia tiek pat, o dažnai ir daugiau Dievo Gailestingumo nei bet kuriam kitam. Būna dienų, kai išvargęs ir išsekęs liturginį užtarimo maldos veiksmą atlieku mechaniškai. Bet malda vis tiek veikia ir padeda. Ne dėl to, kad aš tą darau. Viską daro Viešpats, aš tik leidžiu jam daryti. Jei žmogus išgijo, išsilaisvino, jis matė jau ne tėvą Valerijų. Jis išvydo Jėzų. Jei matys tik mane, bus vien bendražmogiškas santykis. Taip, jo negalima paneigti, bet reikėtų žvelgti giliau.

- Pašaukimų mažėja, nors Šventoji Dvasia nenustoja veikti. Kaip aiškintumėte priežastis?

- Jei kalbėsime apie visuotinę Bažnyčią, jokiu būdu nemažėja! Azijoje, Afrikoje - pašaukimų perteklius. Pavyzdžiui, Vietname į vieną kunigo ar vienuolio vietą - bent 30 kandidatų. Vakaruose kitaip. Žmogus prikabintas prie materialumo vežimo, todėl nutolo nuo dvasinių vertybių. Jam atrodo, kad tik taip susikurs saugumą. Toks gyvenimo modelis - tragedija, socialinė problema. Reikia didvyriškumo išsiplėšti iš materialumo ir išsaugoti dvasingumą. Vis dėlto žmogaus širdis ieško Dievo. Kai žmogaus dvasia lieka alkana, jis karštligiškai puola ieškoti ir galbūt pakliūva į klaidatikybę, pavyzdžiui, ezoteriką. Dažnai nutinka taip, kad Dievas ir šituo keliu einantiesiems pasako: taigi žiūrėk, aš esu. Pati socialinė mūsų kultūra, stumianti sumaterialėti, žmogų supančioja. Todėl reikalingos tokios salelės, kaip Panara - dvasinis centras, vienuolija, užtarimo maldos grupė ar pan. - kad žmogus, išsiplėšęs iš skubos, turėtų kur bent akimirką stabtelėti ir pabūti su savimi ir Dievu. Kad pajustų, jog dalykai, dėl kurių taip draskomasi, yra beverčiai. Ir gal net grįžtų prie pašaukimo. Manau, kad Bažnyčia niekada neliks tuščia ir apleista.

- Tą patį sako Pilnų namų bendruomenės pavadinimas.

- Tai mūsų atliepas į Dievo kvietimą iš visų pašalių ir kryžkelių surinkti pamestus žmones, "kad mano namai būtų pilni". Tokia Dievo valia. Pirmoji mūsų užduotis - pasirūpinti tais, kurie atsidūrė užribyje.

- Vos tik žurnalistas pradeda domėtis apsėdimais ir egzorcizmu, iškart palaikomas tuščiu smalsautoju. Bet juk yra dalykų, apie kuriuos visiems būtų neprošal išgirsti?

- Daugelio žmonių nelaimės prasideda nuo spiritizmo. Kiekvieną sekmadienį tarp žmonių, užsukančių pas mane pasikalbėti apie savo bėdas, atsiranda bandžiusiųjų šį dalyką. Vienos parapijos klebonas buvo atsiuntęs keturiolikmetį jaunuolį, kuris negalėjo miegoti, jautė nuolatinį nerimą. Pasirodo, jis su draugais kvietė dvasias. Ir dvasia neišėjo, pradėjo vaiką tampyti. Nekaltu žaidimu atrodantis spiritizmas į žmogaus gyvenimą įleidžia velnią. Tai gali reikštis tiesiogiai: tave naktį išvers iš lovos, smaugs, atsikelsi su mėlynėmis ant kaklo. Žmogus, atvėręs duris velniui, nešasi jį visur ir ilgainiui užkrečia aplinką tarsi virusu. Jeigu neturėsi tvirtų vidinių nuostatų, būsi vienaip ar kitaip tų infekcijų sudorotas. Nuo jų gydytis - atgailos, susitaikymo kelias. Kito nėra, tik grįžti prie Dievo ir su juo draugauti.
Prieš kelias dienas viena moteris pasakojo savo gyvenimo istoriją. Ji liko našlė su penkiais vaikais. Du pasikorė, trečias mirė nuo alkoholio, dukrų gyvenimai susiklostė nesėkmingai. Žinoma, nelengva įvardyti priežastis, bet moteris užsiminė, kad kažkas giminėje praktikavo burtininkystę... Būsimoms kartoms prakeikimą užtraukia neišpažinta nuodėmė, pavyzdžiui, abortas. Daugelis jo net nelaiko nuodėme, bet yra tikimybė, kad vaikai ir vaikaičiai bus nelaimingi: nevaisingi, nesukurs šeimos, o jei sukurs, jos neišlaikys, patirs karjeros nesėkmes, neišsipildę lūkesčiai skatins nuolatinę frustraciją. Daugelio gyvenimų griūtis prasideda nuo abortų. Jeigu jau taip atsitiko, - atgailauk, ryžkis keisti gyvenimą. Lygiai taip pat nusideda vyras, kuris pritaria ar net skatina abortą, jis taip pat sulaukia pasekmių.
Prieš atvykdamas į Panarą 20 metų buvau egzorcistas. Dabar mano misija - ugdyti brolius, dirbti su priklausomais žmonėmis ir sekmadienių piligrimais. Išlaisvinimo apeigos nėra prilyginamos egzorcizmui, bet kai kurios maldos paimtos iš egzorcizmo apeigyno. Tai nėra mano sugalvotas ritualas, o Bažnyčios apeigos. Norėčiau, kad ateityje šitą tarnystę vykdytų mano broliai, vienuolija.

- Ar būna, kad siunčiate žmones pas kolegas, tikruosius egzorcistus?

- Ačiū Viešpačiui, susitvarkau. Žinot, kur siunčiu? Pas Paparčių sesutes, Baltriškių ar Palendrių brolius - į vienuolynus. Kad ten jie pajustų meilę, dėmesį, žmogiškumą. Pamatęs, kad yra kitam svarbus, žmogus pabus iš savo kompleksų. Kur užsimezga bent mažytis meilės ryšys, velnias iš ten iškart bėga, egzorcizmas vyksta savaime.Apie šventumą norėčiau prabilti tūkstančiais žodžių, atverdamas paslaptis, suvokiamas dvasiai, tačiau užrišta mano burna ir paliktas žodžių minimumas. Tas, kuris siekia šventumo, išgirs tai, ko nepasakiau, pajus, kaip susikalba mūsų sielos, ir mes apsikeisime dovanomis - dvasios patirtimi, pranokstančia kūniškąjį ribotumą.


***
Jūs atvykstate sklidini žodžių, norėdami išpasakoti man daugybę skaudžių istorijų. Dar jums neištarus nė žodžio, aš žinau šias istorijas ir daugelio jūsų vardus, nors matau kai kuriuos pirmą kartą. Labai noriu, kad išmoktumėte būti kartu su manimi maldos žodžiuose ir tyloje. Ten, kur drauge sutiksime Dievą.


Iš V.Rudzinsko kn. "Mažos paslaptys"

 

www.lzinios.lt
www.lzinios.lt

Reitingas [4.4], balsavusių [19]

Balsuok ir tu:

Naujienos komentarai:

A. V. pusl. ŠVENTOVIŲ IR NELAIMIŲ DIDĖJA STEBUKLŲ PAISTALAI Tarsi pupų dėdė iš kanapių, naujasis ,,pranašas“ Povilas skleidžia melą ir, matyt, neskaito ir nepasitiki Biblija - Dievo Žodžiu. Kristus paklaustas kada bus Jo antras atėjimas ir kokie ženklai lydės tarė: ,, Žiūrėkite, kad jūsų nesuklaidintų! Išgirdę apie karus ir karų gandus, nenusigąskite. Reikia, kad tai įvyktų, bet dar ne galas. Tauta pakils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. Vietomis bus žemės drebėjimų, bus badmečių. Tokia bus kentėjimų pradžia. Jūs sergėkitės: būsite atidavinėjami teismams, plakami sinagogose ir turėsite dėl manęs stoti prieš valdytojus ir karalius, kad jiems liudytumėte. Bet pirmiau turės būti visoms tautoms paskelbta Evangelija. Kai suimti būsite vedami, nesirūpinkite iš anksto, ką kalbėsite. Kalbėkite, kas tą valandą bus jums duota, nes kalbėsite ne jūs, o Šventoji Dvasia. Brolis išduos nužudyti brolį, o tėvas – savo vaiką. Vaikai pakels ranką prieš gimdytojus ir juos žudys. Jūs būsite visų nekenčiami dėl mano vardo. Bet kas ištvers iki galo, tas bus išgelbėtas‘‘( Mk 13, 5-13 ). Ar tie ženklai, vykstantys šiandien, tai neliudija?

...nuo NETIKRA BIBLIJA TEN, 2013 gegužės 1 d., 20:30, IP: 188.69.226.120

" Ekskursija po turgų, kuriame apsiperka raganiai" ir komentarai internete apie raganavimą leido suprast, kad Merkinės(Česukų) vadinamos piramidės Komplekse viskas yra, ką raganiai perkasi : Lietuvos Objekte Merkinės piramidėje tik paprasčiau. Povilui. kas reikalinga raganavimui padiktavo devas titanas. Tai antikrikščioniški kryžiai, strypai su dvasiomis bendrauti, tinklas, kad gerosios dvasios angelai netrugdytų, kai meldžiasi žmonės prie trikojo ant kurio sudėti titano pakrauti blynukai, vanduo plastike, raganiški ratai , trikampiai, juoda katė, šuo, ožio įvaizdžio galva stilizuotais ragais, žvakės indo viduj, kaip pas vyriausiąją raganą Viliją, antikrikščioniškoji biblija , daug akmenų, iš šimtai nuverstų metalo kryželių ir stiklo milžiniškas burbulas, taisyklės, kaip vaikščioti raganavimo objekte, kad nesumaišytume kortas titanams.( Merkinės ( Česukų ) piramidė - titanai). Sinkretizmas . Jei visi pagonys, smalsuoliai lendantys piramidės Česukų tinklo gerbėjai žinotų, kad po jų mirties juos valdys dvasia šeimomis po 12 sielų, o ne Dievas, tikiuos net arti neitų, namuose neprisimintų tą baisuoklę dvasią, kuri tupi raudonam rate... kad žinotų žmonės, jog net ne angelas kalbėjo Povilui Merkinės bažnyčioje. Visa tai aprašo Žėkai savo knygoje ir Povilas atskirai raštuose Dvasinė informacija google .Švieskite, žurnalistai žmones, kad visi žinotų, ką rašo Žėkai apie Dvasią, kuriai po mirties garbėjai priklausys.Patyrinėkite ženklue, nes jie viską parodo be žodžių. Dievas SUTVERĖJAS mus moko TAI DARYTI .-

...nuo Ratai magijos ten, 2013 gegužės 1 d., 20:30, IP: 188.69.226.120

PARAPSICHOLOGIJA, OKULTIZMAS , EZOTERIZMAS, ASTROLOGIJA IR KITA MAGIJA LIETUVOJE PROBLEMA. Apie okultizmą(ezoteriką) atsako kunigas A.Peškaitis: Ar krikščionybė nepripažįsta paranormalių reiškinių egzistavimo? Krikščionybė neneigia, jog egzistuoja mums nesuvokiamų galių, tačiau labai pabrėžia, kad santykis su tokia galia negali būti vartotojiškas bei įspėja, jog perdėtas dėmesys paranormaliems reiškiniams geba ne tik įvelti į maginį kalbėjimo būdą, bet ir kelia rimtų pavojų asmeniui. Krikščionybės požiūriu domėjimasis net, atrodo, „nekaltomis“ okultinėmis praktikomis tikrai nėra deramas pramogavimo būdas bei mažų mažiausiai kelią sumaištį žmogui. Pavyzdžiui, dėl horoskopų ar Zodiako ženklų. Negalima atmesti galimybės, kad tai, kokiu metų laiku žmogus gimsta, kokioje geografinėje vietoje, pagaliau, kokių maisto medžiagų gavo vaisius, kol buvo įsčiose, iš dalies priklauso ir vaiko charakteris. Yra daugybė mums įtaką darančių veiksnių. Bėda ta, kad horoskopų kūrėjai, astrologai bando tuo pasinaudoti ir atrasti viską paaiškinančias ar leidžiančias atsitiktinumus suausti į griežtą visumą formules. Taip pat jų veikla sąmoningai ar nesąmoningai programuoja žmogų. Apsisprendimo laisvę pradeda keisti neįsisąmoninta manipuliacija. Apie okultizmą ( ezoteriką) plačiau paskaitykite internete: EZOTERINĖ KASDIENYBĖ: OKULTIZMO, PARAPSICHOLOGIJOS, EZOTERIZMO, MAGIJOS DISKURSO PROBLEMA LIETUVOJE A JEI NORITE SUŽINOTI APIE SAVO PRAEITI, DABARTĮ, Aušra Kristina Pažėraitė Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centras.---- PASKAITYKITE: Bažnyčios požiūris į okultizmą visais laikais buvo vienareikšmiškai neigiamas. „Nėra nei baltos, nei juodos magijos. Visi burtai yra blogis“, - LŽ tvirtino klebonas Valerijus Rudzinskas. Vilniaus Bernardinų bažnyčios klebono, religijos mokslų magistro, Naujųjų religijų centro valdybos nario Arūno...

...nuo TAMSA TITANŲ, 2013 balandžio 27 d., 22:36, IP: 62.212.200.119

PATI DIDŽIAUSIA NUODĖMĖ VISOSE RELIGIJOSE OKULTIZMO DARBAI . ŠIMTAPROCENTINĖ BIBLINĖ TIESA BURTININKAVIMAS - PASAULIO NUODAI. Pirmasis vardas, kurį randame Biblijoje, nurodant demonų pasaulio atstovą, kaip visi žinome, yra Žaltys , senoji Gyvatė, didysis Slibinas, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kaip jį pristato Apokalipsė. Gyvatė hebrajų kalboje yra nahash, šiuo vardu nurodomas tiek šliaužiantis gyvūnas, tiek magijos praktika. Tik kirčio vieta tariant žodį skirtinga: nahash = “būrimas”; išvestinis žodis nihesh reiškia “praktikuoti burtus”. Be to, hebrajų kalboje yra ir daugiau žodžių, reiškiančių gyvatę, pavyzdžiui, saraf (saraf = deginantis, iš jo ir „serafinas”) ir tannim (Septuagintoje ir Vulgatoje išverstas kaip Didysis Drakonas, kaip matysime toliau). Grįžtant prie mūsų žodžio, lhsh reiškia šnypštimą, kurį gyvatė išleidžia prieš puldama, bet taip pat ir tylų šnabždėjimą, kuriuo kerėtojas užburia žmones ir gyvūnus, pagaliau vartojamas ir nurodant pačius kerus bei burtininko sugebėjimus, kaip pavyzdžiui TM Ps 58, 5-6: “Jų nuodai – kaip nuodai gyvačių, kaip kurčiõs, ausis užsikimšusios angies, kuri nebegirdi kerėtojų balso ar įgudusio gyvačių žavėtojo kerų”--- Šventajame rašte rašoma Dievas sako: „O bailiams, neištikimiesiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“. (Apr 21, 8 ) Žmonės visais laikais siekė sužinoti ateitį. Retas kuris ir šiais laikais nėra įsipainiojęs į kokią nors spiritizmo formą. Gal tai paprasčiausias „žaidimas“ adata, staliuko kilnojimas, lėkštės sukimas, horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas pes Sekmines, Jonines ar Kalėdų naktį, gal kortavimas ar būrimas iš delno. Gal kas nuėjo tiek toli, kad susigundė kreiptis į ekstrasensus ar mirusiųjų iššaukėjus....

...nuo RITUALAI PIRAMIDĖJE, 2013 balandžio 23 d., 00:50, IP: 188.69.227.83

INFORMACIJA OKULTIZMO ( ASTROLOGIJOS) SAVARANKIŠKOMS STUDIJOMS: Jei norite viską sužinoti apie savo ateitį, prašau paskaitykite puslapyje NACIONALINĖ EGZORCISTŲ ASOCIACIJA: "VISKAS APIE OKULTIZMĄ Georges MORAND Aiškiaregystė, horoskopai, spiritizmas, kerėjimas, magija ir t.t----- Apie okultizmą ( ezoteriką) plačiau paskaitykite internete: EZOTERINĖ KASDIENYBĖ: OKULTIZMO, PARAPSICHOLOGIJOS, EZOTERIZMO, MAGIJOS DISKURSO PROBLEMA LIETUVOJE Aušra Kristina Pažėraitė Vilniaus universiteto Religijos studijų ir tyrimų centras.

...nuo Ateit5 sužinosi 2čia, 2013 balandžio 21 d., 19:13, IP: 188.69.224.147

Išsakyk savo nuomonę:

Vardas *:

Jūsų komentaras *:

El. pašto adresas:

Pakartokite nupieštą saugos kodą *:

Žvaigždute * pažymėtus laukus būtina užpildyti.
  • omeka
  • er2
  • taxi

Populiarūs raktažodžiai

Naujausios įmonės

Radijas internetu

Alytausgidas.lt © 2015
Telefonas: 8 616 74933 MB Alytausgidas.lt į.k. 302935422
El. pašto adresas:

Programavimas ir dizainas