Naujienos

  • Loretos Galerija
  • razauskas

Alytausgidas.lt - Tavo naujienų portalas

Vardadienius švenčia

Renginių kalendorius

P A T K P Š S
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Naujausi skelbimai

Išnuomoju dviejų kambarių butą

( Nuoma / 2014-11-27 20:23 )

Išnuomoju dviejų kambarių butą Alytūje,Putinų gatvėje.(Prie naujojo tilto.Pageidautina-šeimai.)Tel.pasiteiravimui-...

Jaukios Kalėdų Dovanos Kalėdos

( Auginantiems vaikus / 2014-11-27 14:51 )

Jaukios Kalėdų DovanosKalėdos visų pirma jaukumas! Jaukiausias dovanas rasitewww.neikiturgu.lt...

Jus esate ieško pinigų sumokėti

( Kita / 2014-11-27 13:40 )

Jus esate ieško pinigų sumokėti savo skolas, už padidinti savo verslo, už projekto...

nebrangiai atliekame visus griovimo

( Remonto darbai / 2014-11-27 13:27 )

nebrangiai atliekame visus griovimo darbus.(nuo plyteliu numusino iki pastatu griovimo).griauname:senus...

Jus esate darbuotojas ieško pinigu

( Kita / 2014-11-27 13:17 )

Jus esate darbuotojas ieško pinigu papildyti savo menesiniu pajamu moketi savo skolu...

Daugiau skelbimų

Rekomenduojame

  • Autoasas

Naujienos - Kultūra, laisvalaikis, renginiai

Filmas „Žaibas – Dzūkijos legenda“ baigiamas montuoti

Filmas „Žaibas – Dzūkijos legenda“ baigiamas montuoti

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 26 d., 12:56 | komentarų nėra

Filmo apie Dainavos apygardos partizaną Vaclovą Voverį kūrėjai prašo paremti baigiamuosius šio filmo darbus. Skaitytojams pateikiame visą filmo „Žaibas – Dzūkijos legenda“ prodiuserio Jono Cimbolaičio kreipimosi tekstą...

Bendruomenių šventė „Lietuvos regionų pažintuvės“ – Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje

Bendruomenių šventė „Lietuvos regionų pažintuvės“ – Alytaus sporto ir rekreacijos centro arenoje

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 26 d., 11:05 | komentarų nėra

Lapkričio 28 d., penktadienį, 12–16 val. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia bendruomenes, pagyvenusių žmonių, neįgaliųjų ir kitas nevyriausybines organizacijas dalyvauti šventiniame renginyje bendruomenėms „Lietuvos regionų pažintuvės“, kuris vyks Alytaus sporto ir rekreacijos centre...

Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje skaitys A. Bialobžeskis ir R. Kazlas
4.4
Balsų: 5

Alytaus rajono viešojoje bibliotekoje skaitys A. Bialobžeskis ir R. Kazlas

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 24 d., 10:26 | komentarų nėra

Alytaus rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks baigiamasis projekto „Keturi gamtos ir gyvenimo ratai Kristijono Donelaičio poemoje „Metai“ renginys...

Nuvilnijo šeštieji „Imbiero vakarai" (J. Kunčino vardo premija atiteko prozininkui Vidui Morkūnui)
3.9
Balsų: 11

Nuvilnijo šeštieji „Imbiero vakarai" (J. Kunčino vardo premija atiteko prozininkui Vidui Morkūnui)

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 22 d., 19:20 | komentarų nėra

Alytuje nuvilnijo šeštieji „Imbiero vakarai", paženklinę dešimtmetį nuo šių respublikinių prozos skaitymų Jurgio Kunčino atminimui organizavimo pradžios ir, pasak renginio literatūrinės konsultantės, knygų redaktorės Palmiros Mikėnaitės - savo svarumu drąsiai „lipantys ant kulnų“ prestižiškiausiems Lietuvos literatūriniams festivaliams „Poezijos pavasaris" bei „Poetinis Druskininkų ruduo“...

Drąsus kinas Alytuje – tris dienas
1
Balsų: 1

Drąsus kinas Alytuje – tris dienas

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 21 d., 11:19 | komentarų nėra

Alytiškiai kviečiami į korupcinės tematikos kino festivalį „Drąsus žodis". Festivalio metu rodomi kino filmai leis įvairiapusiškai pažvelgti į korupcijos problemą, o po peržiūrų vyksiančios diskusijos raginami kartu ieškoti sprendimų šiai problemai įveikti...

Paskutiniame Alytaus teatrų festivalio spektaklyje – aktorių Doloresos Kazragytės ir Eglės Mikulionytės duetas

Paskutiniame Alytaus teatrų festivalio spektaklyje – aktorių Doloresos Kazragytės ir Eglės Mikulionytės duetas

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 20 d., 07:02 | komentarų nėra

Lapkričio 21 dieną - paskutinis konkursinis teatrų festivalio Alytuje „Tegyvuoja komedija!” spektaklis, o jame - legendinė aktorė, scenos primadona Doloresa Kazragytė, auksinio scenos kryžiaus laureatė Eglė Mikulionytė ir perspektyvusis...

Kazio Binkio skaitymų popietė - memorialiniame A. Matučio muziejuje

Kazio Binkio skaitymų popietė - memorialiniame A. Matučio muziejuje

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 19 d., 15:28 | komentarų nėra

Anzelmo Matučio memorialinis muziejus Alytuje lapkričio 22 d., šeštadienį, 14 val. kviečia į skaitymų popietę šeimoms „Iš Matučio bibliotekos“ skiriamą rašytojui Kaziui Binkiui. Tai buvo vienas iš...

Vytauto V. Stanionio fotoalbumui „Nuotraukos dokumentams“ – tarptautinio metų knygos konkurso Paryžiuje įvertinimas
5
Balsų: 6

Vytauto V. Stanionio fotoalbumui „Nuotraukos dokumentams“ – tarptautinio metų knygos konkurso Paryžiuje įvertinimas

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 18 d., 14:27 | 2 komentarai

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančios fotografijos meno mugės metu pirmą kartą buvo pristatyti Lietuvos fotomenininkų leidiniai ir įvairūs fotografijos katalogai. Lietuvos fotografijos pristatymą organizavo ir atstovavo fotomenininkų...

Alytus kvepės literatūriniais imbierais
5
Balsų: 5

Alytus kvepės literatūriniais imbierais

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 18 d., 11:47 | komentarų nėra

Prasideda šeštieji respublikiniai trumposios prozos skaitymai „Imbiero vakarai“ kraštiečio rašytojo Jurgio Kunčino atminimui. Literatūrinis festivalis lapkričio 20, 21 dienomis dovanos širdžiai mielų kamerinių renginių ir daugybę nepretenzingų, malonių mažmožių...

Filmų festivalis „Drąsus žodis“ Alytuje – kultūros ir komunikacijos centre
5
Balsų: 1

Filmų festivalis „Drąsus žodis“ Alytuje – kultūros ir komunikacijos centre

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 18 d., 10:55 | komentarų nėra

„Transparency International“ Lietuvos skyrius kviečia korupcinės tematikos filmų festivalį, kuris užsuks ir į Alytų. Festivalio tikslas - per filmus parodyti žmonių galimybes priešintis korupcijai, įdomių, kartais šokiruojančių istorijų pagalba supažindinti su skirtingomis korupcijos rizikomis ir jų padaroma žala...

Gruodžio 5 d. – Alytaus eglės įžiebimo šventė

Gruodžio 5 d. – Alytaus eglės įžiebimo šventė

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 17 d., 10:31 | 1 komentaras

Po dviejų savaičių Alytus pradės ruoštis didžiosioms metų šventėms. Lapkričio 28 d. Rotušės aikštėje bus pastatyta kalėdinė miesto eglutė, o gruodžio pradžioje ant šios žaliaskarės nušvis šventiniai žiburiai...

Papildomas „Humoro klubo” pasirodymas Alytuje - lapkričio 30 d.
4.6
Balsų: 11

Papildomas „Humoro klubo” pasirodymas Alytuje - lapkričio 30 d.

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 10 d., 13:49 | 1 komentaras

Lapkritis dėl komedijų festivalio Alytuje – tarsi humoro mėnuo. Šį jausmą sustiprina „Humoro klubo“ vizitas mūsų mieste ir su tuo susijęs milžiniškas publikos susidomėjimas. Visi bilietai į pirmąjį, lapkričio 29 d. vyksiantį šou, išpirkti per kelias dienas, todėl skelbiamas papildomas pasirodymas...

Lietuvos ir Baltarusijos dailininkai Alytuje susijungė į „Nemuno spalvas“
5
Balsų: 2

Lietuvos ir Baltarusijos dailininkai Alytuje susijungė į „Nemuno spalvas“

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 7 d., 16:01 | komentarų nėra

Alytuje atidaryta ir beveik iki Kalėdų veiks arti pusšimčio Alytaus, Druskininkų bei Gardino (Baltarusija) kūrėjų darbų tarptautinė „Nemuno spalvų“ dailės paroda, kurią surengė mūsų mieste veikianti spaudos, dizaino ir leidybos studija „Diza“. Mažesnes ekspozicijas ji organizuoja...

Alytaus festivalis taps tarptautiniu - debiutuos Lenkijos ir Baltarusijos teatrai
5
Balsų: 1

Alytaus festivalis taps tarptautiniu - debiutuos Lenkijos ir Baltarusijos teatrai

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 6 d., 12:48 | komentarų nėra

Lapkričio 13 dieną 18 valandą Alytaus miesto teatro scenoje karaliaus Minsko (Baltarusija) „Korniag“ teatras. Dzūkijos žiūrovai scenoje išvys judesio spektaklį „Latentiniai vyrai“. Idėjos autorius ir režisierius - Jevgenijus Korniag. Kaina 20 Lt (5,79 €), 30 Lt (8,69 €). Mokiniams, studentams, senjorams, neįgaliesiems...

Teatrų festivalio „Tegyvuoja komedija!” programoje – milijono vertas groteskas „Antrininkas“
2.3
Balsų: 3

Teatrų festivalio „Tegyvuoja komedija!” programoje – milijono vertas groteskas „Antrininkas“

Kultūra, laisvalaikis, renginiai | 2014 lapkričio 6 d., 08:45 | komentarų nėra

Alytuje prasideda trečiasis teatrų festivalis „Tegyvuoja komedija!”. Jame - 16 spektaklių. Programoje – ir dviejų dalių groteskas „Antrininkas“. Šią anglų dramaturgų Eric Elice ir Roger Rees pjesę „Double Double“ Lietuvoje pastatė režisierius Sergejus Paciukas, per 2 val. ir 10 min. tarsi detektyviniu tonu papasakojantis apie pinigus ir jų gavimo būdus. O kartą ima ir prireikia...

  • nagai
  • er2

Populiarūs raktažodžiai

Naujausios įmonės

  • Autoalytus.lt - Automobilių nuoma Alytuje

Radijas internetu

Alytausgidas.lt © 2014
Telefonas: 8 616 74933 MB Alytausgidas.lt į.k. 302935422
El. pašto adresas:

Programavimas ir dizainas